Start Kontakt BIP         


PP nr 11 - panel administracyjny
LOGOWANIE

Login:
Hasło:
GOŚCIMY
Ogółem: 141762
Dzisiaj: 38
On-line: 6
 

Aktualności

Strony: [1][2][3][4] ...[35]

ZEBRANIE

W dniu 12 września o godz 16.00 odbędzie się spotkanie ogólne z rodzicami oraz wychowawcami poszczególnych grup. ............................. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

czytaj całość

WITAMY W PRZEDSZKOLU

Serdecznie witamy w Przedszkolu, zarówno te dzieci, które po raz pierwszy przybędą do naszego przedszkola, jaki i te, które miały przerwę wakacyjną. Wszystkim dzieciom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.

czytaj całość

Wakacji czas

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji i urlopów. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu :)

czytaj całość

XVI SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

Już po raz XVI reprezentacje 8 ostrowieckich przedszkoli wzięły udział w rywalizacji sportowej o puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego. Celem przedsięwzięcia jest działanie na rzecz rozwijania aktywności ruchowej dzieci oraz jednoczenie placówek przedszkolnych działających na terenie miasta. Impreza popularyzuje zdrowy i bezpieczny styl życia oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Służy wzmacnianiu wiary dziecka we własne siły, przygotowuje do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami.

czytaj całość

„Bezpiecznie na drodze”

10 czerwca na Rynku naszego miasta odbyła się impreza profilaktyczna po hasłem „Bezpiecznie na drodze”.

czytaj całość

Debata Ekologiczna w Urzędzie Miasta

Dzieci z ostrowieckich przedszkoli debatowały w Urzędzie Miasta na temat ekologii. Na ich pytania dotyczące segregacji odpadów, utrzymania czystości w lasach i na ulicach, odpowiadali dorośli.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[35]

Optymalizacja dla Mozilla 3.0 - 1024 x 768                 Projekt: _D_M_